Росія оголошує про закриття генерального консульства США в Санкт-Петербурзі й висилає стільки ж дипломатів, скільки раніше вислали Сполучені Штати та інші країни, що висловили солідарність із Великою Британією.

Про це 29 березня оголосив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, консульства США, Росія, висилка дипломатів

«Буквально в ці хвилини посол США антсман запрошений до нашого міністерства, де мій заступник Сергій Рябков викладає йому зміст цих заходів щодо США, вони включають висилку аналогічної кількості дипломатів і вони включають наше рішення відкликати згоду на функціонування генерального консульства США в Санкт-Петербурзі», – заявив Лавров.

З Росії будуть дзеркально вислані дипломати тих країн, які оголосили про висилку російських дипломатичних співробітників у відповідь на отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії.

Зокрема, з Росії буде вислано стільки ж американських дипломатів, скільки вислали США з країни – тобто 60 осіб

Буквально в ці хвилини посол Сполучених штатів пан Хансман, запрошений в наше міністерство, де мій заступник Сергій Рябков викладає йому зміст цих заходів у відповідь у відношення США, – заявив Лавров.

Нагадаємо, станом на ранок 29 березня вже 30 країн світу і НАТО заявили про видворення російських дипломатів. Загалом, до РФ повернеться 153 особи.

 

Згідно з повідомленням МЗС Росії, ці дипломати мають залишити територію Росії до 5 квітня 2018 року.

Читайте: Юлию Скрипаль вывели из критического состояния, она идет на поправку

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube