Лавров ні в яких міжнародних злочинах РФ не «зізнавався». Його вислів про те, що Росія «вплуталася» на Донбасі й у Сирії не має жодної юридичної цінності й значення.

злочинах, РФ, Лавров, Україна, Сірія, зізнання, Лукашенко, Білорусь, агресія, тиск

«Вплутатися» можна було, надаючи гуманітарну допомогу, підтримуючи морально й беручи участь у «норманському форматі», тощо.

Взагалі, жодні заяви рос. чиновників уже не мають значення, оскільки факт війни РФ щодо України (у міжнародному праві — «збройної агресії») зафіксовано в Конституції РФ — приєднання до РФ частини території держави Україна.

Зустріч лідерів на G 20 не вплине на відносини РФ — Україна. Москва ніколи не відступиться від слабкої жертви, а громадяни з числа іноземців («лідери двадцятки») ніколи не погодяться, аби Україна розпочала національно-визвольну війну.

Отже, рішення можуть бути лише в напрямку тиску на Україну з метою виконання вимог РФ щодо жертви, сформульованих у «Мінських домовленостях».

Читайте також:  Апокалипсис грянет осеню: пять факторов глубокого кризиса экономики РФ

Рос.-білоруські навчання у вересні можуть стати етапом завершення утворення єдиної конфедеративної держави. Росією й Білоруссю відповідно до Договору від 1997 року.

Залежний від РФ Лукашенко не зможе довго опиратися поглинанню («конфедерації»), де з 2010 року є Головою Вищої Державної Ради новоутвореної конфедерації.

Білоруська армія дещо подібна на російськомовний «кримський» сегмент української армії навесні 2014 року, бо охоче перейде на російські зарплати й вищі можливості кар’єрного росту.

Отже, не виключено, матимемо РФ не лише на Сході, але й на Півночі. (Німеччина, подібно до РФ зараз в Україні, у 1939-40рр. «товклась» у прифронтових сутичках з французами («дивна війна») 8 місяців. Аж доки не добила Польщу, захопила Скандинавію йчерез. Бельгію (теж — з півночі) обійшла «миролюбивих» французів з тилу й завдала нищівної поразки.)

Лавина подань ГПУ на зняття деп. недорканності може свідчити про підготовку Президента до вирішального тиску на парламент з метою змусити його виконати власні обіцянки громадянам із числа іноземців щодо зміни територіального устрою України, амністії колаборантам та іншим злочинцям і створення в Україні російського анклаву (відповідно до «МД»).

А деп. недоторканність слід ліквідувати як таку. І це є передумовою того, що в нац. парламент зможуть потрапити ті, хто не йде туди красти. Немає чого боятися арештів і «провокацій», якщо не крадеш і не береш хабарі.

ИСТОЧНИК Василь ЛАПТІЙЧУК

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube