На окупований Донбас прибула група інспекторів російської армії, яка проводить розслідування з приводу втрати особового складу та обладнання радіоелектронної боротьби.

За інформацією розвідки, у районі населеного пункту Сміливе, що на Луганщині, противником втрачений новітній зразок техніки РЕБ російського виробництва — станція постановки перешкод Р-330Ж «Житель», передає прес-центр АТО.

Спочатку втрату хотіли «списати» на обстріли силами АТО, у що, очевидно, не повірили і російські куратори.

У розвідці штабу припускають, що техніка РЕБ могла бути знищена у результаті нехтування елементарними пожежними нормами, або ж через некомпетентність російських «радників», за якими і призначено розслідування.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Донбас, російска техніка, радіоелектронної боротьби

Р-330Ж «Житель» — створена в Росії автоматизована станція постановки перешкод. За твердженнями виробника, випробувана у бойових умовах.

АСП Р-330Ж «Житель» були використані Росією у війні на сході України.

За повідомленнями ЗМІ, щонайменше одна установка була знищена в кінці березня-початку квітня 2016, а вже в червні того ж року СММ ОБСЄ заявила про виявлену за допомогою БПЛА станцію Р-330Ж «Житель» неподалік Андріївки. Через два тижні БПЛА СММ ОБСЄ виявив ще одну станцію Р-330Ж «Житель» на північний захід від міста Дебальцеве.

Читайте: Россия, бойся! Какое новое оружие разрабатывает Украина

ИСТОЧНИК Оbozrevatel

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube