У Лісабоні, де відбудеться Євробачення-2018, члени делегації Росії провели акцію Безсмертний полк, учасники якої несли, зокрема, прапори ЛНР і ДНР. Про це в неділю, 6 травня, повідомляє Громадське радіо з посиланням на голову Союзу українців у Португалії Павла Садоху, який спостерігав за акцією.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Лісабоні, Євробачення-2018, росіяни, акція бесмертний полк

Крім прапорів сепаратистських псевдореспублік, учасники російської делегації на Євробаченні несли прапори Росії, України і Грузії, а також портрети нібито своїх дідів, котрі воювали.

Зазначається, що учасники акції, крім портретів нібито своїх родичів, які брали участь у Другій світовій війні, несли прапори РФ, України, Білорусі та Грузії.

Українці, які живуть в Лісабоні, пішли на акцію у футболках зі зневажливими написами на адресу президента Росії Володимира Путіна.

«Ми пішли на акцію, щоб зафіксувати, хто там є, яку використовують символіку і хто є організатором акції. На площі поряд з російськими прапорами були прапори ДНР і ЛНР», — розповів Садоха.

«У деяких учасників акції з прапорами України ми запитували, чи дійсно вони є українцями. Вони сказали, що ні.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.mediaновости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media

Були також прапори Грузії. Були прапори інших країн, але люди, які їх несли, навряд чи були представниками цих країн. Серед учасників акції були португальські організації лівого спрямування», — додав він.

За оцінками голови Союзу українців у Португалії, в акції взяли участь щонайменше 300 учасників.

Як повідомлялося, в Лісабоні у неділю стартувало Євробачення-2018.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube