Дискусії навколо того, треба Україні чи ні безвіз все більше схиляються в сторону, що «краще так, ніж ні». Голосів про «це нічого простим громадянам не дасть» все менше. Як то кажуть, є, то хай і буде, не зашкодить, а може і допоможе. От і добре.

заздрять, росіяни, Росія, безвіз, Україна, дискусії, Begemot

Росіяни просто заздрять нашому безвізовому режиму

Північні сусіди, у своїй більшості, від самого початку, десь там всередині заздрячи цьому напрямку України, на зовні всіма силами пробували чи то применшити значення цього факту, чи то очорнити його, чи то вигукувати збиті фрази типу «толчки в Европе заждались укрАинского безвиза»…

Читайте також: Гопник насилует Россию. Итоги 17 лет руководства Путина Россией

Проте, як справа помаленьку просувається вперед, і сьогодні чергова інстанція ЄС (Комітет постійних представників ЄС) затвердила безвіз для України, стали з’являтися і більш адекватні голоси північних сусідів серед все ще зневажливої маси.

Ось один такий голос з одного новинного форуму РФ:

«Да, ребята, да. «Никакого счастья хохлам безвиз не принесет»… Абсолютного счастья вообще достичь невозможно. Просто люди поставили себе цель и ее достигли.

У нас тоже была цель: включить Украину в ТС, оторвать Европу от США, заиметь надежного партнера (марионетку) в лице американского президента. В итоге у нас есть Крым, где до сих пор не могут изжить хохляцкий менталитет, непризнанные и нежизнеспособные ЛДНР, ТС трещит, мы под санкциями, Трамп нас не любит, Путин пожизненный президент. Так и шо?»

ИСТОЧНИК petro.op

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube