Оцей «бес смертный орк» – це була правильна з точки зору Росії пропагандистська акція для 2014–2015 років. Щороку це «празднованіє» і в самій Росії, і серед росіян у світі набуває все більш карикатурних форм (бо інші підходи вимагають переосмислення суті російської державності, а отже, для Росії їх не існує).

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Росія, пропагандистська акція

Тоді у них залишалися ілюзії, що війну проти України можна буде подати під приводом боротьби з фашизмом, захистом прав російськомовних і т. д. і т. п. А відтак, знизити чи й повністю зняти негативний ефект від захоплення Криму та війни на Донбасі.

Але у 2018 році ця битва здебільшого програна. Причому «с трєском». Превалююче сприйняття Росії сьогодні – це авторитарна, недорозвинена країна, з агресивною мілітаристичною зовнішньою політикою.

Й апеляція до «вєлікава празніка пабєди» лише посилює у світі це враження, працюючи проти Росії. Тим більше, що щороку це «празднованіє» і в самій Росії, і серед росіян у світі набуває все більш карикатурних форм (бо інші підходи вимагають переосмислення суті російської державності, а отже, для Росії їх не існує).

Тут би Росії зупинитися і вигадати якісь нові немілітаризовані, гуманні і гуманістичні глобальні ініціативи, що з одного боку підкреслюють скрєпи руцькава міра, а з іншого – підкреслюють незакомплексованість тварюки.

Щось на кшталт «Бояришніка благотворящого» (що, окрім іншого, допоможе Росії в рази наростити експорт відповідної настоянки та покрити видатки на стримування нововідтвореного другого флоту США) або «Уповаєм только на Господа» (тут, окрім поширення православ’я, можна підзаробити на продажі свічок та ікон), «Ну, ви там дєржитєсь» (акція спрямована на те, щоб посилити віру у проросійської публіки, що гроші таки будуть).

А з «палком» треба зав’язувати. Тим більше, толку від нього ніякого, а на видатки на лєнточки можна цілий рік утримувати «ЛНР» із «ДНР».

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube