«Роскомнагляд» вніс до реєстру заборонених до розповсюдження матеріалів сторінку сайту російського опозиціонера Олексія Навального із розслідуванням стосовно бізнесмена Олега Дерипаски і віце-прем’єра Росії Сергія Приходька, а також відеоролик на Youtube, присвячений цьому розслідуванню, повідомив співробітник заснованої Навальним організації «Фонд боротьби з корупцією» Георгій Албуров.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media, заборонених до розповсюдження, матеріали розслідування, Навальний, Дерипаска, Росія

Вміщення до реєстру означає, що доступ до відповідних ресурсів може бути обмежений.

Олексій Навальний назвав те, що відбувається «цензурою» і закликав «поширювати ролик з розслідуванням якомога ширше».

Напередодні повідомлення від Роскомнадзора про включення до цього реєстру матеріалів, присвячених розслідуванню Навального, отримали російське бюро Радіо Свобода і сайт «Медіазона». Стверджується, що відповідні рішення прийняв 9 лютого суд в Краснодарському краї. На сайті суду цих рішень поки немає.

8 лютого з’явилося розслідування Фонду боротьби з корупцією, заснованого Навальним. Відповідно до нього, у серпні 2016 року заступник голови уряду Росії Сергій Приходько провів три дні на яхті бізнесмена Олега Дерипаски.

Заступник голови уряду Росії й мільярдер, як стверджує Навальний, плавали на судні біля берегів Норвегії разом із «дівчатами з ескорт-агентств». Це стало відомо з Instagram і книжки однієї з цих дівчат, яка називає себе «Настею Рибкою». Навальний вважає «хабарем» те, що Дерипаска «катає на власній яхті чиновника найвищого рангу», а також оплачує йому послуги «дівчат з ескорт-агентств» і переліт до Норвегії на своєму приватному літаку.

Представник Дерипаски заявив, що мільярдер не робив нічого незаконного, і зазначив, що він може звернутися до суду.

Розслідування Навальний опублікував 8-го лютого. Базувався на відкритій інформації від співробітниці агенції ескорт-послуг під псевдонімом Настя Рибка. Досліджував її пости в соцмережах та книгу «Дневник по соблазнению миллиардера, или Клон для олигарха» її авторства.

Навальний порівняв інформацію з книги та пости Рибки у соцмережах — теги, геолокацію тощо. Прийшов до висновку: жінка пише про еротичні розваги із Сергієм Приходьком.

Олігарх Дерипаска дав урядовцю незвичного хабаря. Оплатив все заходи, який той отримав — два перельоти на літаку, 3 дні на яхті в компанії 6 повій та інше.

Рибка заявила, що на яхті сталося групове зґвалтування за участі Дерепаски та Приходька. Виклала це у відео на свому каналі після публікації розслідування Навального.

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube