Депутат з «Опозиційного блоку», колишній «регіонал» Євген Балицький, проти якого відкрили кримінальне провадження за сепаратистські заяви, заявляє що Росія не воює на Донбасі.

Про це він заявив в ефірі програми «Право на владу». Відео виклав в ефір блогер Сергій Іванов.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, нардеп, Донбас, війна, Росія, Євген Балицький

На репліку: ви не визнаєте російської агресії, нардеп відповів: «Я и сейчас считаю, что наемник не имеет принадлежности к стране. Наемник есть наемник. Сегодня против нас воюет огромное количество наемников, они там не только с России. Не надо обвинят русских» .

«Ви верзете маячню. Зафіксовано вже дуже багато фактів участі кадрових російських військових у війні на сході країни. Ви зараз ображаєте дуже велику кількість людей і членів загиблих», — відреагував Іванов, який є ведучим програми.

На що «опоблоківець» заявив: «С нашей стороны тоже воюют и поляки и американцы».

«Присутність проросійських політиків в ефірах є прямим наслідком їх присутності в політиці. І відповідальність за цей прикрий факт, на моє переконання, несуть, у першу чергу, не журналісти, а люди, які раптом вирішили, що отримали повноваження на всепрощенство. Головнокомандувач, генпрокурори, очільники СБУ та інші особи, головним завданням яких є захист країни не лише від зовнішнього ворога, а й від внутрішнього.

Я досі не розумію, як можна було після Майдану дозволити брати участь у виборах до парламенту згуртованій, добре профінансованій ворожій ОЗГ. Чому не ухвалили на законодавчому рівні виборчі обмеження для членів зграї Януковича? Хто нестиме відповідальність за це і за майбутній реванш, який вже набув чітких обрисів неминучості?», — написав Іванов у Facebook.

Євген Балицький, народний депутат від «Опозиційного блоку», обраний по мажоритарному округу №80 (з центром у Мелітополі). Відомий своїми проросійськими та сепаратистськими заявами. Він голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.

Торік у прямому ефірі заявив, що готовий виїхати в Росію з частиною території України.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube