За версією російських фахівців пропаганди, Валентин Іванович Турчинов здався в полон і поступив на службу в СС в 1941 році. Йому тоді був 1 рік.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, батько Турчинова, 1 рік, російска пропаганда, Україна, Росія

Кривавий пастор — син однорічного есесівця. Ілюстрація: Досье — Киев.

Російські спецслужби продовжують системну роботу з компрометації Секретаря РНБО України Олександра Турчинова. Черговий «сюжет» вони підготували до річниці трагічних подій в Одесі, що відбулися 2 травня 2014 року, повідомляють на Цензор.НЕТ.

За інформацією російських пропагандистів, батько Олександра Турчинова — Валентин Іванович Турчинов, будучи червоноармійцем, не просто здався в полон німцям під час Другої світової війни, а вступив на службу в СС, де відзначився «в каральних операціях зі знищення мирних жителів Брянської та Гомельської областей». Його син, за словами пропагандистів, продовжив цю традицію, «провівши каральну операцію в Одесі».

Щодо служби в СС батька секретаря РНБО, то згідно з інформацією, отриманою журналістами, батько Олександра Турчинова Валентин Іванович Турчинов народився в 1940 році, отже, в 1941 йому виповнився рівно 1 рік. Саме тоді, за версією російських фахівців пропаганди, він здався в полон і поступив на службу в СС.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube