Розквіт політичної корупції, збагачення правлячої еліти, зубожіння людей, відсутність реформ, – це, на думку лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка, основні причини скорочення Штатами фіндопомоги Україні.

відсутність, реформи, корупція, США, Україна, гроші, фінансування, Begemot

«На жаль, сталося те, що прогнозував, щодо чого застерігав, і до чого корумпована українська влада не прислухалася.

США скорочують фінансову допомогу Україні по програмах USAID. Про це пише Foreign Policy, це обговорюють американські політичні еліти. Застерігав щодо цього ще у грудні минулого року, але влада виявилася традиційно глухою.

Мої застереження і поради не лише не були взяті владою до уваги, але й активно спростовувалися офіційними особами, різними привладними лакеями та ботами»,

– написав політик у своєму фейсбуці.

Попри америкоцентричність політики нового президента США Дональда Трампа і глобальне скорочення американської фіндопомоги іншим країнам, причина скорочення допомоги Україні має свої конкретні причини: розквіт політичної корупції, збагачення правлячої еліти, зубожіння людей, відсутність реформ.

Читайте також:Cезонное обострение российского победобесия 

«Цей ряд доповнили тиск і втручання влади у роботу новостворених антикорупційних органів (НАБУ, НАЗК, САП), зволікання із створенням Антикорупційного суду.

Показовою для американської сторони стала «справа Насірова», яку влада усіляко намагається розвалити.

Партнери уважно стежать і за розвитком подій навколо інших гучних справ та розслідувань в Україні»,

– зауважує Валентин Наливайченко.

Політик нагадав, що спочатку американська влада радикально скоротила до 150 мільйонів доларів видатків на підтримку Збройних Сил України у своєму оборонному бюджеті. Але українська влада не відреагувала і на цей дзвіночок. Питання втілення реформ та боротьби з корупцією були, зокрема, предметом і нещодавнього телефонного дзвінка держсекретаря США Тіллерсона президенту України Порошенку.

«Справи для влади невтішні і міжнародний тиск посилюватиметься пропорційно до її небажання припинити обкрадати власний народ та брехати»,

– резюмував лідер Руху «Справедливість».

ИСТОЧНИК uainfo

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube