Генпрокуратура направила міжнародно-правове доручення правоохоронним органам Королівства Нідерланди, в якому просить відібрати у лідера партії «Рух нових сил», екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі зразки голосу. Саакашвілі прокоментував таке прохання.

Відповідний допис з’явився на Facebook сторінці Саакашвілі.

Саакашвілі прокоментував, ГПУ, Нідерланди, Україна, новини

Читайте: Саакашвілі заборонили в’їзд в Україну до 2021 року

«Тобто спочатку із застосуванням сили туди вивезли, хоча я був готовий пройти всі судові процедури в Україні, а зараз просять у Нідерландів провести слідчі дії. Або Луценко разом з кумом президентом дійсно розумово обмежені, або тримають не тільки українців, але і європейців за ідіотів, або все одразу», – коментує Саакашвілі.

І додав:

У будь-якому випадку моя відповідь цим клептократам: Я готовий приїхати в Україну і пройти всі слідчі дії, щоб до кінця розвінчати вашу «справу»,
– написав Саакашвілі.

Читайте: ГПУ просит Нидерланды взять образцы голоса у Саакашвили

Нагадаємо, 5 грудня генпрокурор Юрій Луценко звинуватив Міхеїла Саакашвілі в тому, що лідер партії «Рух нових сил» отриманні від бізнесмена-втікача Сергія Курченка грошей на свою діяльність в Україні. Для підтвердження свої слів, Луценко продемонстрував аудіозапис нібить розмови між Курченком і Саакашвілі. На це Саакашвілі заявив, що з Курченко не знайомий, а в РНС оприлюднені аудіозаписи назвали монтажем і заявили про намір передати їх на експертизу.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube