Екс-президенту Грузії Михайлу Саакашвілі заборонений в’їзд в Україну до 13 лютого 2021 року. Відповідне рішення прийняв начальник Мостиського прикордонного загону, повідомляє адвокат політика Руслан Чорнолуцький.

Саакашвілі, заборонений, в'їзд в Україну, Україна, новини

Начальник Мостиського прикордонного загону прийняв рішення про заборону екс-президенту Грузії Михайлу Саакашвілі в’їзд в Україну до 13 лютого 2021 року.

Як зазначається, перший заступник голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк на запит адвокатів Саакашвілі заявив, що адміністрація Держприкордонслужби вважає це рішення таким, що повністю відповідає вимогам чинного законодавства України.

Відомство зазначає, що 12 лютого було здійснено «реадмісію Саакашвілі за стандартною процедурою», оскільки він незаконно перебував на території України після рішень судів.

Чорнолуцький зазначив, що захист Саакашвілі вважає це рішення Держприкордонслужби незаконним і має намір його оскаржити.

Нагадаємо, 12 лютого політик був затриманий у Києві і доставлений на літаку до Варшави. Саакашвілі прийняли на території Польщі згідно із заявою про реадмісію, поданою Національною міграційною службою України.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube