На засіданні у справі Надії Савченко сторона звинувачення попросила суд дозволити примусово взяти в підсудної біологічні зразки. 

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, справі Надії Савченко, суд

Зазначається, що зразки слини необхідні, щоб порівняти їх зі зразками, які є на одному з речових доказів у справі (телефон). Савченко відмовилася добровільно надавати зразки.

«Мені дуже подобається формулювання – примусовий відбір зразків. Що ви ще у мене примусово відберете – життя?.. Є безліч окурків, стаканчиків, із яких я пила, де вони можуть набрати повно моєї слини… Ну можу ще так… колись плюнути генпрокурору в морду. І тоді нехай беруть зразки з морди прокурора», – заявила Савченко.

Відео опубліковано на каналі NEWSONE у YouTube.

Її авдокат Дмитро Бугай вважає, що примусовий відбір є порушенням прав людини, тому просить суд відхилити клопотання прокурора.

Савченко сказала, що вважає це тортурами.

Нагадаємо, народну депутатку Надію Савченко затримали 22 березня у залі Верховної Ради. Верховна Рада підтримала подання генпрокуратури на зняття недоторканності з народного депутата Надії Савченко, її затримання та арешт. Юрій Луценко заявив, що Савченко і затриманий під час спроби ввезення зброї Володимир Рубан планували розстріляти центр Києва.

Під час розгляду подання Луценко заявив, що до передачі зброї депутату Надії Савченко на окупованій території причетні російські військові. 20 березня Надія Савченко заявила, що люди з оточення президента мали завдання ліквідувати її – і тому готували провокацію та підбурювали її на організацію «перевороту». Вона стверджує, що вела розмови про організацію терактів, аби ввести в оману владу – і висміяти її. Шевченківський райсуд Києва помістив Надію Савченко під варту на 59 діб до 20 травня без альтернативи внесення застави.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube