В середу, 21 березня, позафракційний нардеп Надія Савченко оскаржила у Верховному суді України рішення Верховної Ради про виключення її із членів комітету з національної безпеки та оборони.

Про це сама Савченко повідомила у своєму Facebook.

 Савченко оскаржила, ВСУ, виключення, комітет з нацбезпеки. ВР, Україна, новини

Нагадаємо, Верховна Рада 15 березня підтримала постанову №5543 про виключення Надії Савченко з парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони.

Сьогодні мною було подано адміністративний позов до Верховного суду України про визнання незаконною та скасування постанови Верховної Ради України щодо виключення мене із членів комітету з національної безпеки та оборони,
– написала нардеп.

Савченко також запевнила, що постанова, яку депутати проголосували на засіданні 15 березня, є нібито незаконною та підлягає скасуванню, «оскільки підстави, визначені діючим законодавством, для прийняття такого рішення відсутні».

«Неможливо виключити члена комiтету з комiтету. В законодавствi України є тiльки механiзми вiдкликання голови комiтету, заступника голови та секретаря комiтету», – додала політик.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко звинуватив Надію Савченко в організації теракту у залі Верховної Ради. Крім того, до Верховної Ради було передано подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт позафракційного народного депутата.

Читайте: Відео «Що, вс*алися?» із Савченко: у нардепа прокоментували скандальний ролик

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube