Народного депутата Надію Савченко планують доправити в Київський науково-дослідний інститут судових експертиз для проведення психофізіологічної експертизи із застосуванням поліграфа.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, Надію Савченко, поліграф

Вранці в четвер Надію Савченко мають доправити в Київський науково-дослідний інститут судових експертиз для проведення психофізіологічної експертизи.

Про це повідомила в середу, 4 квітня, заступник голови партії Суспільно-політична платформа Надії Савченко Тетяна Проторченко.

«Завтра, 05.04.2018, о 10:00 Надію Савченко мають доставити в КНДІСЕ (Київський науково-дослідний інститут судових експертиз) за адресою: Смоленська, 6, — для проведення психофізіологічної експертизи із застосуванням поліграфа», — написала вона на сторінці Савченко у Facebook.

Проторченко стверджує, що адвокати досі не отримали матеріалів провадження для ознайомлення, а тому не можуть ні проконтролювати, ані сформулювати питання для об’єктивного дослідження.

Правоохоронці наразі не коментували цю інформацію.

23 березня Шевченківський районний суд Києва обрав Надії Савченко, підозрюваній у плануванні теракту, запобіжний захід у вигляді взяття під варту без можливості внесення застави до 20 травня. 29 березня апеляційний суд залишив це рішення без змін.

Народному депутату інкримінують злочини, передбачені статтями: «дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади», «готування до злочину», «вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією», «посягання на життя державного чи громадського діяча», «терористичний акт», «створення терористичної групи чи терористичної організації», «незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

За даними Генпрокуратури, Савченко була спільницею Володимира Рубана, затриманого 8 березня на КПВВ «Майорське» при спробі переміщення великої кількості зброї з території Донецької області, яка підконтрольна російським окупаційним адміністраціям. Савченко раніше заявляла, що планувала не теракт, а лише «політичну провокацію».

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube