Україна веде війну з Росією не тільки на Донбасі, про що свідчить приклад із позафракційним нардепом Надією Савченко, заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко на форумі «Острог Forum – 2018» у Національному університеті «Острозька академія» в Рівненській області.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Луценко, Савченко, війну з Росією

Правоохоронці встановили особи російських полковників, які передавали зброю позафракційному нардепові Надії Савченко для здійснення терактів у Києві, заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За словами глави ГПУ, українцям протистоять «не тільки 40 тис. озброєних сепаратистів-терористів, не тільки тисячі офіцерів російської армії» на Донбасі.

«На прикладі запланованого Надією Савченко терористичного акту ми довели, що конкретні полковники Російської Федерації видавали їй зброю для терористичного акту в центрі української столиці… Ми знаємо цих полковників за прізвищами, іменами-прикриттями, за посадовими званнями», – заявив Луценко.

Він додав, що мета президента Росії Володимира Путіна – не допустити успіху України. За словами генпрокурора, російський президент воює не для перемоги, а для знекровлення України.

«Що він хоче? Крим, Донбас?.. Захистити російськомовне населення? Ні, його завдання — не допустити успішної України, що є смертельним для російської імперії», – додав Луценко.

22 березня Верховна Рада позбавила Савченко недоторканності й дала дозвіл на її затримання та арешт. 23 березня суд заарештував нардепа до 20 травня без права застави.

Савченко підозрюють у підготовці терористичного акту, змові з метою насильницького повалення конституційного ладу, підготовці до посягання на життя державних діячів.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube