Народний депутат Надія Савченко готова відсидіти в тюрмах Російської Федерації 22 роки. Про це вона заявила в Шевченківському районному суді Києва, який у вівторок, 15 травня розглядав справу про продовження їй запобіжного заходу, повідомляє телеканал NewsOne.

Надія Савченко, суд, новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media

Суд продовжив народному депутату запобіжний захід на два місяці. Перед цим Савченко зробила заяву про готовність відсидіти 22 роки в російській в’язниці в обмін на свободу українських полонених.

Савченко сказала, що готова повернутися в російську в’язницю, якщо в списки обміну між Києвом і Л/ДНР будуть внесені 60 полонених українських солдатів, а в списку обміну утримуваними особами між Україною і РФ опиняться кілька кримських татар, проти яких Росія веде репресивну політику.

Савченко зазначила, що вона згодна, щоб її ім’я було внесено в списки на обмін полоненими з РФ, тільки в тому випадку, якщо всі заручники повернуться в Україну, включаючи і кримських татар.

«Я прекрасно знаю, яка доля мене чекає в Росії. Якщо, наприклад, за мене віддадуть всіх 60 полонених і кримських татар, які знаходяться в Російській Федерації, то так, я погоджуся з долею і відсиджу 22 роки в РФ», — сказала Савченко.

Шевченківський районний суд продовжив запобіжний захід для народного депутата Надії Савченко на два місяці — до 13 липня 2018 року.

Як повідомлялося, Савченко заявила, що написала Путіну листа.

Раніше стало відомо, що сепаратисти включили Рубана в обмінний список. В СБУ повідомили, що були здивовані цим рішенням.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube