Депутат Верховної Ради Надія Савченко заявила, що готова повернути президенту України Петру Порошенкові зірку Героя України. Про це вона сказала в ефірі ток-шоу на 1+1, повідомляє в п’ятницю, 16 березня, ТСН.

Надія Савченко, Героя України, Порошенко, нардеп, новини

За словами народного депутата, зараз ветерани АТО нібито масово повертають бойові нагороди. І вона сама теж «із задоволенням» віддасть зірку президенту.

«Із задоволенням віддам Зірку Петру Порошенкові», — сказала Савченко.

Вона також висловила бажання зустріти Порошенка десь на вулиці.

«Якби я могла його зустріти, бажано десь на вулиці, я б звичайно віддала. Але проблема в тому, що до президента не так легко потрапити, і не кожен народний депутат туди вхожий», — додала депутат.

Вона запевняє, що хотіла відмовитися від нагороди, і взяла Зірку Героя, «більше як обов’язок, а не нагороду», тому що багато людей їй сказали, «якщо відмовишся, то просто плюнеш в обличчя українському народу».

Крім того, Савченко заявила, що зараз в Україні відбувається «стихійна акція», коли колишні учасники АТО повертають владі свої нагороди.

Як відомо, Порошенко присвоїв Савченко звання Героя України в березні 2015 року ще до її повернення з полону.

Адвокат Ярослав Куц, прокоментував погрозу Савченко відмовитися від зірки Героя.

Надія Савченко може бути позбавлена ​​зірки Героя України, тільки якщо президент Петро Порошенко підпише відповідний указ.

На думку Куца, розцінювати такі заяви нардепа можна «виключно як політичні та популістські».

Як повідомлялося, вранці 15 березня генпрокурор Юрій Луценко вніс в Раду три подання про зняття недоторканності, затримання і арешт Савченко. Її підозрюють у спробі організації «збройного державного перевороту методом терору». За словами генпрокурора, Савченко планувала закидати гранатами ложі, за допомогою міномета обстріляти залу засідань (у неї скляний купол), після чого з автоматів добити тих, хто вижив.

Читайте: Савченко обвинила Березу и Тетерука в работе на ФСБ

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube