Позафракційний нардеп Надія Савченко під час виступу у Шевченківському райсуді Києва, де обирається їй запобіжний захід, оголосила початок голодування.

голодування, Савченко, нардеп, звинувачення, Україна. новини

Так, за словами політика, справа проти не ї є політично вмотивованою та овинувачення необґрунтованими, а нагородну зброю, яка є в неї, вона ніколи не застосовувала.

Савченко нагадала про своє голодування в російській в’язниці.

«Я виходжу на голодування з сьогоднішнього дня і показую ще раз всім невіруючим, я так само, як і в російських в’язницях, знаходжусь під камерами. І тільки у ворога є докази, що я голодувала 83 дні і 6 днів сухе голодування. Тепер будуть такі докази і в української влади «, — підкреслила вона.

Читайте: «Зірка Савченко закотилася швидше, ніж Саакашвілі» — західні оглядачі спантеличені подіями у Києві, а МЗС Росії тішиться

Також народна обраниця заявила, що за два роки в парламенті зрозуміла одну річ.

«Україні потрібна зміна політичної системи. Коли ми будемо мати інструмент відкликання депутатів, то влада буде боятися йти проти народу», – додала герой України.

22 березня з трибуни українського парламенту очільник ГПУ продемонстрував відеодокази, які підтверджують, що Савченко та Рубан брали участь в організації перевезення зброї з окупованих територій Донбасу, а також обговорювали плани держперевороту. Згодом Верховна Рада дала згоду на зняття недоторканності, притягнення до відповідальності та арешт позафракційного народного депутата Надії Савченко. Усі три подання ГПУ підтримало понад 226 народних депутатів.

Опісля Савченко затримали у стінах Ради.

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube