З початку травня СБУ припинила діяльність десяти власників та адміністраторів спільнот у російських соціальних мережах «ВК» та «Однокласники»

припинила, діяльність, СБУ, ВК, OK, Росія, діяльність

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За словами прес-служби, співробітники СБУ викрили координаторів антиукраїнських інтернет-ресурсів на Київщині, Херсонщині та Харківщині.

За їхніми словами, адміністратори отримували завдання від ФСБ, аби ті розміщували у мережі заклики до повалення конституційного ладу України та зміни українських кордонів. Окрім цього, вони агітували підтримувати терористичні організації «ЛНР/ДНР».

Силовики провели низку обшуків у квартирах, де проживали зловмисники. Після ретельної перевірки вилученої комп’ютерної техніки працівники СБУ знайшли докази антиукраїнської діяльності у «ВК» та «Однокласники».

Читайте также: В Сенате США заявили о необходимости борьбы против проекта «Северный поток — 2»

Співробітники Служби безпеки України з початку травня припинили діяльність десяти власників та адміністраторів антиукраїнських спільнот у російських соціальних мережах «ВКонтакті» та «Однокласники».

Проти зловмисників порушено кілька кримінальних проваджень за статтями: повалення конституційного ладу, посягання на територіальну цілісність України та створення терористичної організації.

Нагадаємо, у заблокованих російських соцмережах СБУ зафіксувала близько 800 активних антиукраїнських груп

ИСТОЧНИК espreso

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube