Московський патріархат влаштував «молебень»… під Верховним судом України, з вимогою відмінити біометричні паспорти, бо це, як вони пишуть в листівках «точка невозврата».

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, відмінити біометричні паспорти, УПЦ МП

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє громадська активістка Галина Янченко.

«Ще й яка точка невозврата! Українцям, яким тепер значно легше відвідати будь-яку Європейську країну, складніше буде вішати на вуха лапшу про «загниваючій запад» і про те, як Україні добре жилось би з «братнім російським народом».

Кремль не спромігся провалити безвізовий режим для України на рівні нашого Парламенту і центарльних органів влади, на рівні наших європейських партнерів і тому останнє, що вони в конвульсіях роблять — це через «кремлівських агентів в рясах» переконують українців не робити біометричні паспорти», наводячи самі безглузді аргументи, — пише вона.

І зазаначає, що тут хотілось би сміятись, якби б не довелось плакати. Плакати від того, що значна кількість українців продовжують відвідувати точки кремлівської пропаганди і агентури під назвою «Українська православна церква (московського патріархату)».

Читайте: Забытая история происхождения масонов

ИСТОЧНИК Аргумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube