Найбільше українських військових хвилює не стрілянина, а тиша.

Сепари на передку, росіяни, оборонці, Авдіївка, противник,Украина, Україна, Ukraine, news, Бегемот, бигимот, бигемот, бегимот, новини, новости

Війна в окопах і війна на екранах телевізорів – дві зовсім інші реальності. Про це говорять

Ситуація на передовій: двоє українських військових зазнали поранень
бійці на передовій поблизу Авдіївки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

«По телевізору показують одне, а тут зовсім інше. Тут ти відчуваєш, а там опосередковано розумієш», — каже солдат Антон. За його словами, на війні немає романтики, як і гарячого душу та спокійного сну. Натомість є важка погода, кулі, снаряди та багато роботи. Колись у цьому дачному селі поблизу позицій жили люди- тепер тут лише здичавілі собаки і покинуті коти. Бойовики добивають усе, що ще хоч якось тримається – всюди руїни. «Це був повітряний розрив СПГ, самоліквідатор спрацював у повітрі. Для ранку і для вечора – це звичайна справа», — коментує дим військовослужбовець із позивним «Фокс».

Вечірнє сонце ховається за обпалені стовбури дерев і руїни промислової зони, пейзаж апокаліптичний. Спостережна місія ОБСЄ давно залишила район, де разом із холодом і темрявою із своїх лігов виповзають бойовики. «Щоночі», — зізнається воїн Богдан. Близькість до ворога тримає у тонусі всіх бійців – жарти лише вдень, вночі робота. Хлопці вже по почерку стрілянини знають, хто з ними воює і чого очікувати від противника. «Сепари, котрі перебувають на найближчій позиції до нас – вони не професіонали, видно одразу. Працюють хаотично. Скоріше за все, місцеві. А от друга лінія оборони, котра ближче до розв’язки – там, скоріш за все, кадрові військові», — каже боєць на прізвисько «Угрюмий».

Вночі добре чути, як біля ясинуватської розв’язки бойовики прогрівають танк – його звук ні з чим не сплутаєш. «Вночі по два-три рази заводять. По відстані – не більше трьох кілометрів», — кажуть військові. Їх найбільше насторожує пасивність ворога останнім часом на ділянці, де постійно точились бої. Нині ж інтенсивність обстрілів різко впала – можливо, через псевдовибори у терористів. «Коли тиша – не знаєш, чого очікувати. Може, вони відійшли з позицій і хочуть застосувати арту – тут дистанції маленькі. Чесно, коли простріли ідуть і бої – якось спокійно, бо коли бій, ти знаєш, де вони», — зізнається «Фокс».

Немов відгукуючись на ці слова бойовики починають стріляти, а коли стихає зброї, з їх окопів починають кричати – відбувається «обмін люб’язностями». Проросійські найманці то на чарку кличуть, то на Київ збираються йти, але після порції профілактичних черг з автоматів та кулеметів замовкають до ранку.

ИСТОЧНИК ТСН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube