Сьогодні зустрівся з Братами по зброї — Командувачем Операції Об’єднаних Сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим і Начальником штабу ООС генерал-майором Валерієм Залужним… По дорозі до Штабу УДА обдумував текст, який напишу у фб.

По дорозі, брати, ООС, Московська імперія, Донецьк, Луганськ, СБУ, Ярош, УДА

Дмитрий Ярош

Виходило досить банально і сухо: зустрілися, обмінялися інформацією, обговорили дійсність і перспективи, завірили один одного, що тільки в єдності — сила, і що люди, об’єднані ідеєю державності української нації, здолають будь-якого ворога, в першу чергу — Московську імперію, та домовилися випити разом у Донецьку по 100 грам після звільнення Донецької та Луганської областей. Про Крим теж не забули.

І воно так би і було, але, як завжди, допоміг ворог: інформаційна служба УДА скинула відео, де «Альфа СБУ захоплює одну із баз батальйонів УДА».)))

Мабуть, устами народу все ж таки глаголить істина: «Якщо Бог бажає когось покарати, він відбирає розум…»

Тому, дякую ворогам за черговий безкоштовний піар СБУ і УДА, але при цьому, офіційно заявляю:

«Тилові бази 5-го, 8-го Окремих батальйонів, Окремого легкопіхотного загону «Волинь», медичного батальйону «Госпітальєри», Служби військової розвідки, Навчального центру, Територіальних загонів Української Добровольчої Армії працюють у штатному режимі. Передові оперативні бази — також.»

Ворогам відкриваю «важливу» військову таємницю: «всі бази УДА від 2015 року вже «захоплені СБУ»: там завжди перебувають представники військової контррозвідки, а сама УДА цілком підпорядкована Командуванню ООС.»

Тому, ніяким фейкам, ворожим ЗМІ, чорноротим «типу-патріотам» ефесбешного окрасу, єдиний антикремлівський фронт не роз’єднати.

Бо ми, добровольці, волонтери, зсушники, сбушники, нацгвардійці, поліцейські, прикордонники, та всі, кому не байдуже — п’ятий рік на війні… А це багато вартує.

P.S. Друзі генерали, офіцери, фронтовики, коли нас всіх критикують за помилки — ми мусимо до цього прислуховуватися і робити правильні висновки.

Але, коли всякі істоти починають відробляти кремлівські дерев’яні рублі, посилайте їх куди подалі…

Бо разом ми — сила!

І, все буде Україна!!!

PPS. Наслідки цього посту розумію…

І ще. Ми, за крайній час знищили немало російських бойовиків та їх техніки…

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube