МЗС створило робочу групу для уникнення проблем із в’їздом українців у країни ЄС без віз. Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС у Facebook.

Begemot, begemot.media, Begemotmedia, новини, МЗС, робочу групу, безвіз, Україна

За наявною інформацією, робоча група працюватиме цілодобово з 00.00 11 червня до 00.00 12 червня 2017 року.

Зв’язатися із фахівцями можна за телефонами 044-238-16-37, 044-238-18-54 та 044-238-17-49.

– У разі виникнення проблемних ситуацій, пов’язаних із в’їздом до країн ЄС у безвізовому режимі, просимо контактувати з робочою групою за зазначеними телефонами, – повідомили в МЗС.

Департамент консульської служби МЗС України повідомив про безпроблемну роботу безвізового режиму на наземних пунктах в перші години після його введення.   Як відомо, Міністерство закордонних справ доручило консулам цілодобово чергувати на пунктах перетину кордону з Україною в перший день роботи безвізового режиму — як аеропортових, так і наземних.

За даними дипломатів, в перші години роботи безвізового режиму не було випадків відмови у в’їзді тим, хто подорожує без шенгенської візи.

«Консули в Румунії, Польщі, Словаччині, Угорщині повідомляють про безперешкодне перетин кордону громадянами України країн ЄС з біометричним паспортом», — говориться в повідомленні.

Нагадаємо, безвізовий режим України з ЄС набуде чинності вже 11 червня. Першими свої кордони для українців відкриють Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Болгарія, Греція і Кіпр.

ИСТОЧНИК патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube