Чи є різниця у світогляді між Савченко та депутатами?

Я спілкувався з Надією Савченко, здається, двічі. По декілька годин. Невдовзі після її повернення з Росії. Це були закриті зустрічі. Мене попросили навчити її економіки.

спілкувався, Савченко, помста, нетерплячисть, недовіра, самовпевненість

Ось яке в мене склалося враження.

1. Надія бачила чорно-білий світ. Вся влада була ворогами. Порошенко й Путін були поставлені на один рівень. Із ворогами було потрібно боротися будь-якими засобами.

2. Самовпевненість. Надія вважала, що вона майже все розуміє і знає, що економіку та політику вивчати не потрібно, і що в усьому винні корупція та влада. І якщо їх тільки поміняти (і, як я розумію, на неї) – все стане добре.

3. Повна недовіра. Надія не вірила нікому, крім себе, своєї сестри й, можливо, ще декількох близьких людей. Через це вона не сприймала будь-якої інформації, була ізольованою і мала неадекватне світосприйняття.

Читайте також: Забытая история происхождения масонов

4. Нерозуміння важливості побудови правил гри. Надія не вірила у правила, в Конституцію, в інститути. Заради кращоі мети (якої?), можна порушувати всі правила.

5. Нетерплячість. Бажання грати стратегічно, на перспективу не було. Радикальні методи, думки, результат має бути сьогодні чи максимум завтра.

6. Бажання помститися. Всім, хто є поганий. За її означенням.

Я більше не зустрічався. Бо не хотів гаяти часу на цю неадекватність. Я продовжую поважати те, що вона захищала Ураїну й була в тюрьмі в Росії.

На жаль, у менш радикальній формі, але ці шістьфакторів характеризують світогляд більшості депутатів. І тому результати їхньої поведінки є і будуть схожими, але в значно легшій формі, на результати Савченко. Просрані репутації та рейтинги, нерозбудовані інституції, відсутність чогось конструктивного, постійна боротьба за владу заради влади, неповага до держави, людей, опонентів.

 

ИСТОЧНИК Тимофій МИЛОВАНОВ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube