Пресс-центр Объединенных сил отказывается аккредитировать корреспондентов для работы в зоне проведения ООС. Как информирует Цензор.НЕТ, такой ответ поступил из пресс-центра Штаба на запрос издания об аккредитации корреспондента. Свою позицию Штаб объясняет неурегулированностью статуса интернет-СМИ.

ООС, Украина, РФ, война, Бегемот, begemot, begemot.media, новости

фото из открытых источников

Ответ пресс-службы Штаба приводим полностью:
«Відповідно до статті 22 Закону України «Про інформацію» засоби масової інформації – це засоби, призначені для публічного поширення друкованої або аудіовізуальної інформації.
Згідно зі статтею 1 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» під друкованими засобами масової інформації (пресою) в Україні розуміються періодичні і такі, що продовжуються, видання, які виходять під постійною назвою, з періодичністю один і більше номерів (випусків) протягом року на підставі свідоцтва про державну реєстрацію.
Статтею 1 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» передбачено, що аудіовізуальний (електронний) засіб масової інформації — організація, яка надає для масового приймання споживачами аудіовізуальну інформацію, передану у вигляді електричних сигналів і прийняту за допомогою побутових електронних пристроїв.

Отже, чинне законодавство не містить визначення поняття засобу масової інформації в мережі Інтернет, а також не існує спеціального нормативно-правового акту, який би визначав їх статус, порядок створення та засади діяльності.
У зв’язку з цим, питання про акредитацію та статус журналістів таких інтернет-видань залишається неврегульованим.
Тому, якщо у Вашого інтернет-видання немає періодичного друкованого видання, радіо-, теле- каналу мовлення, які зареєстровані, як суб’єкт інформаційної діяльності, ми не можемо Вас акредитувати».

ИСТОЧНИК Цензор.Нет

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube