Жителька Чернігівщини Лариса Скоба, у якої діагностували рак, відмовилася робити хіміотерапію через вагітність. Про це розповідається в сюжеті ТСН     

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, рак, всім смертям назло, материнська любов, сила до життя,  Чернігівщина

Лариса Скоба ризикнула собою заради майбутньої дитини. Будучи вагітною із раковими метастазами у хребті, жінка відмовилася від хіміотерапії, щоб народити здорову донечку.

У Лариси виявили агресивний рак із метастазами у хребті. Без належного лікування вона могла померти, та жінка все ж ризикнула собою заради народження здорової дитини.

«Це вперше зі мною таке, що я не вагалася. Зазвичай сумніваюся. Я думала, хоч би доносити і народити дитину. Мені вже все рівно було, що зі мною станеться», – розповіла жінка.

За словами завідувача мамологічним відділенням Чернігівського обласного онкодиспансеру Сергія Поленкова, під час вагітності рак протікає агресивніше. Тому вчинок 43-річної жінки шокував медичний персонал.

«Я боявся, що той період часу, який ми вже втратили, буде для нас фатальним. Однак хвороба почала відступати так само раптово, як і почалася. У підсумку ж Лариса народила цілком здорову дівчинку. Любов і материнська самопожертва врятували обох, безумовно», – зазначив лікар.

ИСТОЧНИК http://patrioty.org.ua/

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube