Майже чотири роки минуло після подій весни 2014 року. За цей час анексований Крим і війна на Донбасі стали частиною буденності. Більше того, частина суспільства навіть змогла пристосуватися до нових реалій. Наприклад, українські чиновники.

нових реалій, Крим, Донбас, бізнес, влада, Україна, новини

Результати дослідження проекту «Декларації» показали, що 60% чиновників, які мали бізнес у Криму, після анексії продовжують ним займатися, створивши російські фірми-клони. При цьому, близько 67% із них не афішують цей факт у своїх деклараціях, передає Bihus.info.

Рекордсменом по перереєстрації бізнесу виявився депутат Київської міської ради Ігор Баленко. У грудні 2014 – січні 2015 років у російський ЕГРЮЛ були внесені відомості про чотири його компанії: ТОВ «Готель «Чайка», ТОВ «Виробничо-комерційне об’єднання «Соляріс», ПАТ «Ремез» і ТОВ «МП «Оптімум-К».

Засновником клону «Солярісу» виявився сам Баленко, а «Чайки» й «Оптімуму» – його українські компанії ТОВ «7 днів» і ТОВ «Н.С.К. Сіті». Проте у декларації російські компанії Баленко так і не вказав.

Окрім окупованого Криму, чиновники часом не гребують вести бізнес і на території самої країни-агресора. Компаніями у Російській Федерації у 2016 році володіли 13 декларантів. Лідером серед них виявився народний депутат В’ячеслав Богуслаєв, який є кінцевим бенефіціарним власником 7 російських фірм.

нових реалій, Крим, Донбас, бізнес, влада, Україна, новини

Читайте: Поклонська опублікувала книгу про «відданість батьківщині»

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube