Соратник Бориса Березовського Миколу Глушкова задушили. До такого висновку британській судмедексперти. Поліція розпочала розслідування за фактом убивства, повідомляє Лондонський відділок поліції.

Глушкова задушили, Лондон, соратник Березовского, Россия, Украина, новости

Справою займається відділ з протидію тероризму. Правоохоронці розглядають можливи звязок між убивством Глушкова та отруєнням колишнього ГРУ-шника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Солсбері.

Глушкова знайшла донька Наталя мертвим у його будинку на Кларенс-авеню. Там чоловік мешкав протягом останніх двох років.

Лондонська служба швидкої допомоги викликала поліцію о 22:06 у понеділок, 12 березня. У чоловіка були сліди від удушення на шиї. Результати судмедекспертизи отримали в пятницю. До того вважали ймовірною версію про самогубство.

Глушков був близьким другом олігарха й критика Кремля Бориса Березовського. У 1990-х обіймав посаду заступника автомобілебудівної компанії «АвтоВАЗ» та фінансиста авіакомпанії «Аерофлот». Обидві пов’язані з Березовським. З «Аерофлоту» нібито вкрав $123 млн. За це 2000-го Глушкова арештували. 2003-го присудили три роки і три місяці позбавлення волі. Цей термін відбув під час слідства та ­процесу, тому вийшов на волю у залі суду. Через сім років отримав політичний притулок у Британії.

2013-го Бориса Березовського знайшли мертвим у ванній кімнаті будинку дружини Галини. Причиною смерті називали спочатку серцевий напад, потім — самогубство через повішення. Глушков наполягав, що олігарха вбили.

Читайте: Слідком Росії відкрив справи через замах на доньку Скрипаля й убивство Глушкова в Британії

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube