Половину робочого дня 22 березня Верховна Рада займалася Надією Савченко. Зранку регламентний комітет заслухав генерального прокурора Юрія Луценка. Той наводив аргументи, що колишню бранку Кремля необхідно арештувати. Потім Савченко висловила свою позицію.

Надією Савченко, соцмережа про нардепа, Україна, новини, ВР

Із комітету всі прийшли у сесійну залу. Там знову-таки виступив глава ГПУ. Озвучені раніше звинувачення підкріпив відеодоказами, продемонструвавши нардепам кіно про злі замисли Савченко та її спільника Володимира Рубана.

Після цього виступали народні депутати. За ними — Савченко. Замість виправдань вона пообіцяла нардепам небезпеку від народу і заявила, що вони уникли знищення лише завдяки невинним людям, які працюють у ВР.

Далі відбулося голосування. Обранці дозволили затримати колегу та помістити під варту. Савченко сама здала депутатську картку. Вийшла на вулицю, поспілкувалася з рідними та прихильниками. В приміщенні парламенту її чекав слідчий СБУ. Він зачитав підозру і забрав нардепа до СБУ.

Думки експертів і народних депутатів щодо цієї ситуації.

Читайте: Савченко засудили до 22 років в’язниці

Народного депутата Надію Савченко підозрюють у підготовці до замаху на життя президента, прем’єр-міністра, членів Кабміну, народних депутатів, повалення конституційного ладу і змові з ватажками бойовиків ДНР.

Сама Савченко назвала свої дії «політичною провокацією», яку вона організувала, «щоб влада зрозуміла, що вона також смертна».

ИСТОЧНИК Газета

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube