4 червня у рамках святкування Дня захисту дітей  малеча із селища Гатне, що на Київщині,  відвідала Київський зоопарк. 

Про це йдеться у відео, опублікованому на сторінці депутата Києво-Святошинської районної ради Олександра Паламарчука у Facebook.

Загалом понад 350 дітей та педагогів місцевої школи безкоштовно відвідали столичний звіринець. Для цього заходу було залучено вісім великих автобусів, поліцію для супроводу та екскурсоводів.

Як розповів Олександр Паламарчук, який і сам колись був учнем цієї школи, він вже протягом шести років організовує у навчальному закладі п′ять номінацій на кращих учнів.

“Але цього року я подумав, що п′ять номінацій це дуже мало і не всі дітлахи можуть бути відзначені. Тож я вирішив зробити свято для всієї школи”, – відзначив депутат.

Школярі з нетерпінням чекали на виїзд до звіринця і  наввипередки розповідали, як на їх думку  він працює. А біля самого зоопарку їх чекав ще один сюрприз – солодкий    набір, з яким можно було поділится, підгодувавши улюбленця.

Нереально передати  усю палітру емоцій, яку відчули діти під час візиту до звіринця. А про користь такої екскурсії для розвитку молодого покоління  годі й казати.

“Ми і є природа, але коли діти відвідують такі місця, де зібрані практично всі види види  і рослин, це накладає пізнавальний і виховальний момент. Тому що вони один одного бачать, чують, підтримують, дізнаються щось нове. Ми багато проводимо екскурсій, але сьогодні такий день, коли ми усі, по суті, разом”, – каже вчителька Марія Навізівська.

“У зоопарку  хотів би побачити найперше те, для чого ми зробили екскурсію – щасливих дітей. Тому що ми це зробили до Дня захисту дітей, до свята. Мене переповнюють емоції, що така кількість дітей  сьогодні щаслива”, – поділився Олександр Паламарчук.

“Мені дуже подобається в зоопарку, тому що  тут  тварини дуже гарні”.

“Зоопарк  – це багато цікавих ідей, емоцій, радості”.

“Можна дізнатися більше про тварин, про їхні звички, про поведінку”.

“Бачиш таких звірів там, де не можеш побачити у звичайному житті. Тільки в зоопарку”, – розповіли про свої  враження від походу до звіринця школярі.

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube