Після того, як у спортсмена-олімпійця з Росії Олександра Крушельницького у пробі виявили допінг, він покинув Олімпійське селище.

Олександра Крушельницького, допінг, Росія, Корея, олімпіада, Україна, новини

Нагадаємо, в пробі на допінг російського керлінгіста Олександра Крушельницького виявили мельдоній – заборонену для спортсменів речовину під час змагань. До цього він в парі зі своєю дружиною Анастасією Бризгаловою завоювали бронзу на Олімпіаді-2018 в дабл-мікст керлінгу.

За повідомленням Reuters, спортсмен вже покинув Олімпійське селище та здав олімпійську акредитацію.

 

Олександра Крушельницького, допінг, Росія, Корея, олімпіада, Україна, новини

Олександр Крушельницький виступає на Олімпіаді разом зі своєю дружиною

Однак 19 лютого має бути відкрита «проба B». Якщо в ній не виявитися слідів допінгу, спортсмена повернуть на Олімпіаду. В іншому випадку на нього очікує дискваліфікація та втрата олімпійської медалі.

Російська делегація на Олімпійських іграх у Пхьончхані ризикує вдруге йти без свого прапора та інших розпізнавальних знаків, тепер уже на церемонії закриття змагань 25 лютого. Це може статися внаслідок позитивної проби на допінг, яку здав призер змагань із керлінгу, олімпійський атлет із Росії Олександр Крушельницький.

Що таке мельдоній? 

Лікарський препарат, який застосовують при кардіологічних захворюваннях, для покращення працездатності та при фізичному перевантаженні. Мельдоній заборонили для використання спортсменами з 1 січня 2016 року. За перші кілька місяців після цього від змагань усунули близько ста спортсменів, в пробах яких виявили препарат. Спортсмени представляли переважно країни колишнього Радянського Союзу, і найбільше серед них було росіян.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube