Справа втікача екс-президента Віктора Януковича вже «злита». Зараз захист реалізував всі процесуальні речі для того, щоб Європейський суд визнав висновок українського суду незаконним. 

Begemot  ,новости ,Украина ,Справа втікача ,Віктора Януковича

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив адвокат родин Небесної Сотні Віталій Титич.

«Європейський суд в своїх положеннях має певні вигідні Януковичу пункти. Якщо підчас процесуального розгляду справи були певні порушення, то кінцеве рішення нашого суду Європейський може визнати нелегітимним», – наголосив він.

Адвокат екс-президента Віталій Сердюк провів весь процес Януковича таким чином, щоб зараз назвати рішення суду абсолютно незаконним, підкреслив експерт.

«Якщо все буде йти далі за планом, то Янукович отримає єдиний статус – особи політично переслідуваної в Україні. Адже його імені немає навіть у списках розшуку», – підсумував Віталій Титич.

На думку адвоката, Януковича можна звинуватити у злочинах проти економіки держави, де шансів на виграш справи було б більше.

«Януковича можна було би оскаржити за економічні злодіяння проти України. І тоді нормально його переслідувати. Але тепер для нього буде створена спеціальна преюдиція, яка звільнить його від доказування будь-яких обставин.

Адвокати Януковича постараються надати йому статус переслідуваного. А це взагалі зв’яже руки українському суду», – вважає адвокат.

Захист Януковича дуже добре попрацював, зазначив експерт. Що ж до сторони обвинувачення, то вона або інтелектуально слабка, або в силу невідомих чинників не зацікавлена у виграші справі, приспускає експерт.

ИСТОЧНИК Аргумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube