Оце так новина! США наклали санкції на Польщу!!! От вам і маленький Ізраїль та і «велика» Польща. Довийо… довимахувались?

Оце так новина, санкції, Польша, США, Ізраїль, Дуда, закон, Інститут національної пам'яті

Президент Польщі Анджей Дуда та прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький не зможуть відвідати Білий дім і зустрітися з Дональдом Трампом та іншими американськими високопосадовцями, поки до Закону про Інститут національної пам’яті не будуть внесені зміни.

Про це повідомляє польське видання Onet.

Ці санкції накладені на Польщу через Закон про Інститут національної пам’яті. У звв’язку з яким Польща має суперечку з кількома державами, в тому числі з Ізраїлем та Україною.

Читайте також: Никогда предатели не испытывали такой ненависти к украинцам, какую испытывают сейчас к россиянам

Після підписання закону про ІНП посол Польщі у Вашингтоні мав низку зустрічей з американськими чиновниками. Один із них, помічник держсекретаря з європейських та євразійських справ Уесс Мітчелл, заявив, що закон неприйнятний для США, оскільки він обмежує свободу висловлювання поглядів.

Уесс Мітчелл також повідомив, що до внесення змін у польський Закон про ІНП скасовується відправка ще однієї американської військової бригади на терени Польші та призупиняється фінансування США на військові потреби Польщі.

Таки, догрались поляки.

ИСТОЧНИК Ростислав ДЕМЧУК

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube