Кіберкомандування США націлилося проти окремих оперативників Росії, намагаючись не дозволити їм поширювати дезінформацію і втручатися у вибори.

дезінформацію, вибори, втручатися, Кіберкомандування, США, Росія

Про це пише New York Times, додаючи, що виявленим російським користувачам повідомляють, що американські військові викрили їх і стежать за їхньою роботою. Американська кампанія стартувала останніми днями. Це перша кібероперація, мета якої захистити американські вибори, які пройдуть в листопаді.

Інформація про американську операцію з’явилася на тлі оголошення Департаменту юстиції США про те, що Москва веде «інформаційну війну» з метою змінити хід середньострокових виборів у Конгрес, а також про значну загрозу з боку Москви, яку відчуває американський уряд.

У Департаменті оборони США не кажуть, як багато російських оперативників опинилися під його прицілом. Також не пояснюється, яким чином Кібер-командування повідомляє росіянам про те, що їхні спроби вплинути на американське суспільство викрили.

Видання зауважує, що американська операція здається досить поміркованою, якщо врахувати, наскільки складні і широкі кампанії поширення дезінформації в США організовує Росія.

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube