1 травня невідомі зламали сторінку штабу АТО у Facebook, зараз там розміщено пропагандистську інформацію – закликають вступати до лав бойовиків на Донбасі.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, хакерская атака, сторінку штабу АТО

За адресою facebook.com/ato.news розміщено рекламу так званого «Русского национального единства», організація вербує «добровольців у Новоросію».

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media

30 квітня прес-центр штабу антитерористичної операції на Донбасі припинив свою діяльність і передав естафету у роботі прес-центру операції Об’єднаних сил.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. 14 квітня було підписано указ про початок антитерористичної операції. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

20 січня президент України Петро Порошенко підписав закон «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», який Верховна Рада ухвалила 18 січня 2018 року. Згідно із законом, антитерористичну операцію на Донбасі змінили на операцію Об’єднаних сил (ООС). 16 березня Порошенко призначив 47-річного генерал-лейтенанта Сергія Наєва командувачем ОС.

30 квітня на Донбасі офіційно стартувала операція Об’єднаних сил.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube