У Маріуполі студент- перукар прийшов до хірургічного відділення шпиталю і запропонував пораненим бійцям Збройних сил України безкоштовно надати перукарські послуги. Про це в Facebook написав військовий медик Тарас Шеремета.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Маріуполь, Госпіталь, Накалюжний, студент- перукар

Відзначається, що Микита Накалюжний вчиться в машинобудівному ліцеї №4, і прийшов до військового госпіталю не в рамках будь-якої акції, а за власним бажанням.

«Зачіски зроблено дуже професійно, і всі «пацієнти» залишилися задоволені. Від імені хірургічного відділення нашого госпіталю висловлюємо слова подяки батькам і вчителям цього молодого талановитого і небайдужого хлопця. Дай Бог нашій країні побільше таких дітей», — підкреслив Шеремета.

Користувачів мережі розчулив такий вчинок хлопця. Усі дякують та бажають йому здоров’я.

«Я аж розплакалась, та він же зовсім дитина, а який розумничок. Низький уклін батькам, які виховали такого сина!», — написала у коментарях Ірина Народенко.

Читайте: Последний звонок. Прочитайте это своим детям

Житель села Мошна на Черкащині, Григорій Константинов самостійно відремонтував 50-літню вантажівку «Урал», на якому солдати перевозили обладнання та продукти. Автомобіль розвалювався на ходу, тому під час однієї з волонтерських поїздок чоловік запропонував безкоштовно полагодити автівку.

ИСТОЧНИК Газета

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube