Вищий крайовий суд у місті Оломоуц своїм рішенням від 26 квітня підтвердив ліквідацію «консульства» підтримуваного Росією угруповання «ДНР» у цьому місті. Таким чином було анульоване оскарження голови цього «консульства» Нелі Ліскової, яка незаконно використовує дипломатичний титул «почесний консул «ДНР».

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, ліквідацію «консульства», Чехія, суд

Як наголосив у розмові з Радіо Свобода речник Вищого крайового суду в Оломоуці Станіслав Цік, нинішнім рішенням «суд підтвердив вирок суду першого рівня, яким було закрите «представництво «ДНР» і розпорядився «представництво» ліквідувати».

Цік зазначив, що консульство однієї країни у відповідності до міжнародного права може розпочати свою роботу на теренах іншої країни тільки за її згоди, яку Чеська Республіка «представництву ДНР» не надавала.

У 2017 році Міністерство закордонних справ Чеської Республіки намагалося ліквідувати громадське об’єднання «ДНР», оскільки Прага не визнає «ДНР» державою і не має з нею жодних дипломатичних відносин.

За повідомленнями чеських ЗМІ, сама Ліскова вважає рішення суду ліквідувати представництво «політичною справою» і, ймовірно, домагатиметься розгляду справи у найвищому суді країни.

Читайте: Озвучены крупные потери «Л/ДНР» на Светлодарской дуге

1 вересня 2016 року Міністерство закордонних справ України вручило ноту протесту посольству Чеської Республіки в Україні у зв’язку з підтвердженням інформації про реєстрацію владою міста Острава «Представницького центру ДНР».

7 вересня 2016 року прем’єр-міністр Чехії Богуслав Соботка відкинув можливість відкриття в місті Острава дипломатичних представництв терористичних організацій «ДНР/ЛНР».

30 вересня 2016 року крайовий суд чеського міста Острава виніс припис, що зобов’язує «Представницький центр ДНР» змінити назву.

У квітні 2017 року обласний суд Острави ухвалив рішення про початок процедури ліквідації «Представницького центру ДНР» на території Чехії.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube