17 травня Херсонський міський суд заарештував керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського на два місяці. Про це повідомляє «Українська правда».

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, арешт, РИА Новости Украина, Кирила Вишинського

Підозрюваний у державній зраді керівник «РИА Новости Украина» Кирило Вишинський перебуватиме під вартою до 13 липня.

«Клопотання прокурора задовольнити. Обрати запобіжним заходом тримання під вартою без визначення розміру застави до 13 липня», – сказав суддя Ярослав Мусулевський.

Прокурор стверджував, що перебуваючи на волі Вишинський може спотворювати або знищувати докази у справі або переховуватися від слідства.

На запитання судді, чи є які-небудь обставини, які суду треба врахувати, обираючи запобіжний захід, Вишинський сказав: «Я одружений і люблю свою дружину. Це важливо для мене і, мабуть, важливо для справи».

Також Вишинський заявив, що він керує агентством уже чотири роки і до його журналістської роботи ніколи не було претензій.

15 травня в офісі «РИА Новости Украина» в Києві пройшли обшуки. У Службі безпеки України заявили, що разом із прокуратурою Автономної Республіки Крим викрили діяльність мережі медіа-структур, підконтрольних Російській Федерації.

Цього самого дня Вишинського затримали за підозрою в державній зраді. Для обрання запобіжного заходу його перевезли до Херсона.

Сьогодні Вишинський підтвердив, що у нього є два паспорти – український і російський.

Вишинський народився в 1967 році у Дніпропетровську, 30 вересня 2015 року президент Росії Володимир Путін задовольнив його заяву про набуття російського громадянства. 15 травня співробітники СБУ виявили на його робочому місці російський паспорт для поїздок за кордон, посвідчення про нагородження медаллю «За повернення Криму», підписане міністром оборони РФ Сергієм Шойгу, російський орден «За заслуги перед вітчизною», георгіївські стрічки та карту так званої «Новоросії».

ИСТОЧНИК Гордон

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube