Постійний представник Великобританії при ООН Карен Пірс на засіданні Радбезу ООН засудила накладення Росією вето на пропозицію провести нове розслідування щодо використання хімічної зброї в Сирії. 

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, Карен Пірс, Радбез ООН, Сирія, хімічна зброя, вето Росії

Представник Великої Британії також заявила, що Росія не має мандата на здійснення розслідування в Сирії, тому її версіям щодо хіматаки не можна вірити

«Сьогоднішні російські дії порушують правила і повноваження Ради Безпеки і більш широко — ООН. Це крок проти міжнародної спільноти і безпеки, а також проти людства», — сказала вона.

Читайте: Россия угрожает сбивать каждую ракету США, выпущенную по Сирии

Пірс акцентувала увагу на тому, що Росія не має мандата на проведення розслідування у Сирії, тому її версіям з приводу хіматаки не можна вірити.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні Радбезу ООН, присвяченому недавній хімічній атаці в Сирії, Росія наклала вето на проект резолюції США, який пропонував провести нове розслідування за використання хімічної зброї в Сирії.

ИСТОЧНИК ua.112

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube