Настоятель незаконно збудованого храму УПЦ Московського патріархату у Бродах на Львівщині зі своїми парафіянами напав на знімальну групу програми «Правда. Розслідування».

Московського патріархату у Бродах, журналісти, перешкоджання журналістській роботі, Україна, новини

Про це на своїй сторінці в Facebook написала журналістка Катерина Широкопояс.

Не такий страшний батюшка як його малюють,коли є така матушка

«Сьогодні я і розкольницею, і найманкою, і богохульницею була, а і ще дітям моїм то воздасться. І це всього-на-всього реакція на моє просте запитання до священика (батюшки), як йому вдалося і, звичайно, за які гроші збудувати церкву для громади і за 5 метрів від церкви трьохповерховий маєток. Але то вже для них з матушкою віряни московського патріархату у всій красі», – написала вона.

На відео видно, як парафіяни зі священиком та його дружиною виштовхують журналістку з території церкви, вдаривши при цьому об браму. Камеру намагалися затулити. При цьому вигукували, що це приватна територія.

У МОСКОВСЬКІЙ ЦЕРКВІ РОЗПОЯСАЛИСЬ

Коментуючи, хто саме її штовхав, Катерина Широкопояс відповіла: «Істинно вєрующий», якому як і їхньому батюшці було дуже цікаво, хто мене сюди прислав. А ще, хто мені гроші на бензин, машину і куртку дав. Особливо на куртку».

Телеканал звернувся із заявою про перешкоджання журналістській діяльності у правоохоронні органи.

Настоятель каплиці біля Десятинної церкви в Києві Юрій Харон володіє двома квартирами та двома дорогими автомобілями. Вартість Porsche Cayenne та Volksvagen Multivan — 1-1,5 млн грн кожен.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube