Глава МЗС Білорусі Володимир Макей заявив, що навряд чи щось залежить від самого місця проведення переговорів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Головне – впевненість в успіху цих переговорів.

Про це повідомляє БЕЛТА.

місця проведення переговорів, Володимир Макей, Трамп, Білорусь, Україна, Мінськ, новини

18 січня президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив, що президент США Дональд Трамп пропонує перенести переговори щодо врегулювання конфлікту на Донбасі з Мінська в інше місце.

«Переговори щодо України можна перенести хоч в Антарктиду, якщо буде впевненість у їх успіху. Але для появи цієї впевненості потрібно, щоб усі залучені у цей конфлікт сторони, а також нібито «сторонні», але дуже зацікавлені держави, були щиро націлені на припинення кровопролиття», – сказав Макей.

Читайте також: Стало відомо, як представники Росії у Мінську відреагували на закон про реінтеграцію Донбасу

Він також запевнив, що не Білорусь напрошувалася бути майданчиком для проведення переговорів щодо України, «а керівники країн Нормандської четвірки висловили прохання до президента Олександра Лукашенка прийняти у себе учасників зустрічей щодо врегулювання українського конфлікту».

«На відміну від інших, Білорусь за лаврами миротворця не женеться. Але це конфлікт у нашій сім’ї, в нашому регіоні, і ми кровно зацікавлені в його вирішенні», – наголосив білоруський міністр.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube