37-річна мешканка Шотландії Алексіс Бретт народила дев’ять синів і жодної доньки за 15 років, передають Нескучные новости.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, Алексіс Бретт, дев'ять синів , Шотландія

Коли на двадцятому тижні сімейство Бретт дізналося стать чергової дитини — ніхто не був здивований, що це хлопчик. Всупереч численним домислам, розмір їх сім’ї ніяк не пов’язаний з ілюзорним очікуванням дочки.

«Вважаю, ми перша така сім’я в Великобританії, і це приголомшливо! Люди продовжують питати мене, чекаю я на самому дівчинку, але я можу з упевненістю заявити: ні. Якщо бути до кінця відвертою, думаю, якби у мене народилася дівчинка, я б навіть не знала, що з нею робити! «, — ділиться пані Бретт.

Непросто вести домашнє господарство з такою кількістю синів. Містеру і місіс Бретт доводиться витрачати більш як 250 фунтів стерлінгів щотижня тільки на їжу. За один сніданок з’їдається ціла буханка хліба і півтори великої пачки пластівців, а в навчальні дні мамі доводиться збирати майже 60 ланч-боксів. Прання, прасування та допомога у виборі ванни здаються нескінченними. Дивовижно, але весь посуд Алексіс миє вручну.

Вони з чоловіком ніколи не думали, що у них буде така велика сім’я і, попри рекорд, Алексіс планує провести операцію зі стерилізації відразу після народження свого останнього, десятого сина. За її словами, вона завжди використовувала контрацепцію, але її організм немов відкидає її.

«Неважливо, чи використовувала я таблетку або що ще, я незмінно відчуваю себе вагітною знову», — говорить жінка.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, Алексіс Бретт, десять синів, Шотландія

Алексіс Бретт, 37, мати дев’яти синів в очікуванні десятого (Зліва направо: Кемпбелл, Гаррісон, Корі, Лешлан, Броуді, Брен, Хантер, батько Девід з Маком і Алексіс з малюком Блейком)

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube