Президент Естонії Керсті Кальюлайд закликала відмовитися від евфемізмів і називати те, що відбувається в Україні, війною. Як повідомляє прес-служба глави держави, про це вона сказала на конференції пам’яті колишнього президента Леннарта Мері, що проходить у Талліні в суботу, 2 червня.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Естонія, Донбас, Росія, війна, Керсті Кальюлайд

Президент Естонії на пункті пропуску Майорське

Минулого тижня Кальюлайд відвідала Україну, побувавши на лінії розмежування в Донецькій області.

«Говорячи про Грузію й Україну, важливо називати речі своїми іменами — війна є війна і окупація є окупація», — заявила вона.

За її словами, замість цього «в міжнародних колах, як і раніше, кажучи про Грузію і Україну, користуються такими евфемізмами, як «адміністративна прикордонна лінія «або «заморожений конфлікт».

«Ми повинні хоча б зі своїми партнерами і союзниками відкрито говорити про те, наскільки близько ми перебуваємо до обриву на скелі порівняно з початком століття», — сказала вона.

На її думку, «що б ми не думали про якість того, що відбувається в Україні, народ України є вільним. Це дуже велика перевага, яка дозволяє вибудовувати сильну економіку і правову державу. Ніщо не пропало доти, поки люди можуть бути розгніваними на своїх політичних лідерів без побоювань за наслідки».

Нагадаємо, минулого тижня Керсті Кальюлайд у рамках поїздки до Донецької області відвідала Краматорськ і побувала на пункті пропуску Майорське.

Читайте: Путину предстоит вывернуться наизнанку, чтобы забыли его позор

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube