Тендер на реконструкцію транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана у Києві провели непрозоро і з численними порушеннями на користь компанії, пов’язаної із народним депутатом Максимом Микитасем, добре знайомим із міським головою Віталієм Кличком і в минулому відомим столичним забудовником.

Тендер, Бегемот, begemot, begemot.media, новости, Шулявский мост, Киев, Украина, Кличко,

документи, що подали на тендер
фото: radiosvoboda

У тендері на 600 мільйонів гривень, який провело комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва», перемогла фірма «Північно-український будівельний альянс», що належить Андрію Якусевичу, помічникові народного депутата Максима Микитася. Поштова адреса цієї фірми збігається із фактичною адресою компанії «Укрбуд Девелопмент», яку Микитась вказував у своїй власності у декларації за 2017 рік.

Також «Північно-український будівельний альянс» від початку 2017 року отримав підрядів на суму близько 1 мільярда 300 мільйонів гривень від фірми «Укрбуд Девелопмент» і компаній дружини Микитася Наталії. Це – близько 60% відсотків від всіх фінансових надходжень компанії.

Основний конкурент переможця тендеру – фірма «Спецбуд-Плюс» – також отримувала гроші від фірм з орбіти Микитася та його дружини. З 2017 року, за даними «Схем», – понад півтора мільярда гривень, а це більше ніж 90% від усіх її грошових надходжень.

Остаточна пропозиція «Спецбуд-Плюс» виявилася дорожчою на тисячу гривень. Переможцем оголосили ставку фірми «Північно-український будівельний альянс».

На участь у тендері подалися ще дві компанії, однак їх до аукціону не допустили. Заявку «Альтіс-Спецбуд» відхилили через низку невідповідностей поданих документів, а компанії «Мотострой» відмовили через те, що вона подала подібний договір про виконання аналогічних робіт в минулому без додатків до договору.

Однак «Спецбуд-Плюс», яку допустили до фіналу тендеру, так само не мала додатків до договору про аналогічні роботи. Також тендерний комітет заплющив очі і на документи з ознаками підробки, які подала ця фірма, – йдеться у розслідуванні.

ИСТОЧНИК Радіосвобода

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube