Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей оголосить про рішення вислати російських дипломатів з країни.

Про це повідомив кореспондент Sky News Алістер Банкалл з посиланням на джерела, передає РБК.

Тереза ​​Мей, вислати російських дипломатів, отруєння Скрипаля, Великобританія, Україна, новини

Тереза Мэй

«Прем’єрка оголосить про висилку російських дипломатів з Великобританії. Не так багато, як в 1971 році, але «достатня кількість», розповіли мені», — написав він.

Велика Британія висилає 23 російських дипломатів, яких ідентифікували як незареєстрованих офіцерів розвідки, оголосила, виступаючи 14 березня в британському парламенті прем’єр Тереза Мей. Заходи пов’язані зі справою про отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля і його дочки Юлії в британському Солсбері.

«У них є тиждень на те, щоб поїхати. Це буде найбільше видворення за понад 30 років», – сказала Мей.

Вона також додала, що відносини між Британією і Росією не можуть залишатися такими, як раніше. «Тому ми призупинимо всі заплановані двосторонні контакти на високому рівні», – сказала Мей.

Великобританія також попросила терміново скликати Раду Безпеки ООН. У МЗС країни пояснили, що Лондон має намір надати членам Радбезу нову інформацію про розслідування отруєння колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки.

Зазначається, що Росія так і не відреагувала на заклик Терези Мей дати пояснення, яка вироблена в РФ речовина була використана проти Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

У вересні 1971 року, Великобританія вислала 90 радянських дипломатів, крім того, ще 15 чиновникам СРСР був закритий в’їзд до Великобританії. Тоді в радянській дипмісії працювали 550 дипломатів. Лондон вирішив вислати тих, хто, за інформацією влади, займався шпигунством. Дані уряду надав перебіжчик з КДБ, який працював у радянському посольстві в Лондоні.

Читайте: Это кому это они 24 часа дают? Ядерной державе? МИД РФ — о британском ультиматуме. Видео

ИСТОЧНИК АРГУМЕНТ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube