3 травня в країнах СНД відзначають День кондитера. До цього свята депутат Юлія Тимошенко опублікувала на своїй сторінці в Facebook відеопривітання для всіх представників даної професії. В кінці відео депутат передала особисте привітання «одному дуже відомому політику» і нагадала, що йому пора повертатися назад в професію.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Тимошенко, Порошенко, День кондитера«І, враховуючи, що сьогодні День кондитера, я хочу також привітати одного дуже відомого політика з цим чудовим святом, і нагадати йому, що йому час повертатися в професію», — зазначила Тимошенко.

Дана фраза була єдиною, яка мала відношення до політики у всьому роліку.

Велика частина відеообміну з загальною тривалістю більше 4,5 хвилин Тимошенко розповіла про сімейний секрет підготовки сирників.

Лідер «Батьківщин» вважає, що сирники, поряд з варениками та борщем — «частина національного ДНК» українців.

Тимошенко не конкретизировала прізвище політика, якому було адресовано поздоровлення.

Наиболее известный украинский политик, имеющий отношение к кондитерскому бизнесу — Президент Петро Порошенко, власник найбільшого виробника кондитерських виробів корпорації Roshen (зараз актив переданий у трастовий менеджмент компанії Rothschild Trust).

Також власником крупної кондитерської корпорації «КОНТИ» є колишній віце-прем’єр-міністр уряду Миколи Азарова Борис Колесніков, зараз він один з лідерів «Оппозиційного блоку», очолює «Опозиційний уряд», при цьому не є депутатом Верховної Ради.

Враховуючи поточний статус цих політиків, а також давню та складну історію взаємовідносин Тимошенко та Порошенко, те, що ці політики — головні претенденти на посаду Президента на майбутніх виборах, можна з обґрунтованістю зробити висновок, що поздоровлення керівника «Батьківщини» адресується саме дїючому Президенту України .

Наше мнение

УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube