Фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» у Верховній Раді має намір підтримати подання Генеральної прокуратури на зняття недоторканності, затримання і арешт депутата Надії Савченко (позафракційна).

Про це журналістам повідомила голова фракції Юлія Тимошенко.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media, зняття недоторканності, Савченко, Батьківщина, ВР

«Наша фракція проти недоторканності Президента, депутатів, суддів, прокурорів, будь-кого. Тому ми завжди голосуємо за зняття недоторканності. Ми будемо голосувати за зняття недоторканності з будь-якого депутата, де будуть уявлення силових структур», — сказала вона.

Водночас Тимошенко вважає, що подання на Савченко покликані відвернути увагу суспільства від проблем в країні, зокрема від корупції.

Комітет Верховної Ради з питань регламенту та організації роботи парламенту розгляне подання Генеральної прокуратури на зняття недоторканності, затримання і арешт Савченко 21 березня.

Про це заявив заступник голови фракції «Блоку Петра Порошенка» Олексій Гончаренко у коментарі одному з телеканалів.

«Регламентний комітет у середу розгляне подання від генерального прокурора. У четвер матимемо можливість у сесійній залі визначитися щодо недоторканності Савченко», — сказав Гончаренко.

«Я підтримував усі подання генпрокурора щодо недоторканності. Савченко не буде винятком», — зазначив Гончаренко.

Засідання заплановане на 15:00.

Читайте: Почему нам в определенном смысле повезло с Путиным. И с Ахметовым тоже

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube