У вівторок, 4 вересня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із віце-президентом німецького Бундестагу Вольфґанґом Кубікі.

Кубікі, Тимошенко, санкції, скасувати, проросійська позиція

Про це йдеться в повідомленні сайту політичної сили Тимошенко.

«Я дуже рада вітати вас в Україні та в нашому партійному офісі. Я дуже рада, що ви приїхали до нас, щоб відчути, як живуть українці, яка ситуація на Сході і як просуваються реформи», — наголосила вона.

Вольфґанґ Кубікі відомий своєю проросійською позицією, він послідовно вістоює думку що Захід повинен скасувати санкції проти Кремля, та співпрацювати з РФ. Про це він неодноразово заявляв солідним німецьким виданням, таким як SPIEGEL, та Augsburger Allgemeine. Вольфґанґ Кубікі, прдставляє у Бундестазі Вільну демократичну партію Німеччини, лідер якої Крістіан Лінднер у ході передвиборчої кампанії несподівано запропонував «заморозити» питання Криму, аби створити передумови для розрядки у відносинах з Москвою.

На зустрічі з Тимошенко був присутній ще один представник Вільної демократичної партії голова комітету з прав людини та гуманітарної допомоги Гюде Єнсен.

ИСТОЧНИК Аrgumentua

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube