Очільниця ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко адресувала чинному Президенту країни Петру Порошенко свою вимогу щодо складу ЦВК.

Про це політик заявила на прес-конференції.

Юлія Тимошенко, Порошенко, склад ЦВК, Україна, новини

Юлія Тимошенко заявила, що гарант порушив українське законодавство, не включивши члена її партії до складу Центральної виборчої комісії. Натомість прихильників Петра Порошенка в державному органі щонайменше 5.

«Він подав склад ЦВК, включивши туди безліч своїх людей. Від своєї партії 5 людей, від «Народного фронту» теж приблизно стільки ж, від всіх інших фракцій – по одній людині. І тільки від однієї парламентської політичної партії «Батьківщина» президент не подав жодної кандидатури, порушивши закон про Центральну виборчу комісію і всі основи демократії», – зазначила Юлія Тимошенко.

За словами політика, такі дії можуть свідчити про можливу фальсифікацію виборів. Відтак Юлія Тимошенко звернулась до гаранта з вимогою включити до складу ЦВК кандидатуру, яку пропонує партія «Батьківщина».

Відео прес-конференції Юлії Тимошенко

Нагадаємо, що 23 січня Президент України Петро Порошенко підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії. Він також затвердив лист про звільнення з посади чинних членів державного органу, бо термін їхніх повноважень вже давно збіг. У ЗМІ з’явилась інформація про те, хто саме фігурує у списку майбутніх працівників ЦВК.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube